Swedish Norwegian (Bokmål) Danish English 
dots1
world
PB Badrum AB
Källhultsvängen 11
670 10 Töcksfors

​www.probad.se

Tlf: 0 573 210 20
Fax: 0 573 213 10

Kontaktpersoner:

Kai-Rune Klubben
Koncerndirektör Sälj / Executive sales director
kk@probad.se
Mobil: +47 905 30 709

Christian Ask
Projektledare / Project leader
christian@probad.se
Mobil: +47 920 46 355

John Hovde
Projektledare/ Project leader
john@probad.se
Mobil: +47 481 59 861

Erlend Jørgensen
Projektkoordinator / Technical manager
erlend@probad.se
Mobil: +47 408 51 602

Runar Olsen
Innköpschef / Purchase  manager
runar@probad.se
Mobil: +47 48 29 24 64

Ole Christian Melbye
Teknisk tegner / Technical drawings
ole@probad.se
Mobil: +47 97 76 68 36

Piotr Miliczenko
Produktionschef / Production manager
piotr@probad.se
Mobil: +46 (0) 72 734 12 32